Cennik usług dźwigowych

Na usługi dźwigowe zawsze i niezmiennie będzie duży popyt. Jednak ceny takich usług różnią się pomiędzy sobą w zależności od tego, jaki dźwig niezbędny będzie do wykonania zleconej pracy oraz stopnia jej skomplikowania i czasu trwania. W większości przypadków bywa tak, że klient musi zamówić dźwig wraz z ekipą. Samodzielne wykonanie przez niego pracy nie jest możliwe, bowiem nie posiada do tego udokumentowanych stosownych uprawnień. W niewielu przypadkach okazać się może, że co prawda uprawnienia gdzieś tam na papierze są, jednak ze względu na brak umiejętności praktycznych i doświadczenia, wykonanie pracy najlepiej będzie zlecić osobom, które doskonale się na tym znają.

 

Warto mieć na uwadze, że do kosztu pracy całej ekipy należy doliczyć dojazd dźwigu na miejsce, a to kosztuj od 15 do 40 złotych za kilometr, zależnie od wielkości maszyny. Na ceny za usługi dźwigowe w Zielonej Górze czy innym mieście wpływa także to, jaki ma udźwig oraz wysokość jego wysięgu. Do wyliczenia ceny ważne jest określenie, czy konieczne będzie zastosowanie koszowego podnośnika. Dopiero po zebraniu wszystkiego, można ustalić realne koszty najmu dźwigu.

Usługi dźwigowe Warszawa – cennik

Ceny zależą od m.in od udźwigu wynajmowanego dźwigu i wahają się w granicach od 140 zł za godzinę dla dźwigu 20T do 400 zł za godzinę przy udźwigu 400t. Dodatkowo pobierana jest opłata za przejazd dźwigu tu ceny zaczynają się od 15 zł za kilometr.